Masaże


Masaż klasyczny 50 zł - 120 zł

Masaż klasyczny

Masaż który łączy w sobie podstawowe techniki rehabilitacji z relaksem; wpływa na szereg zmian zachodzących w organizmie, które zachodzą w jego wnętrzu jak i na skórze. Masaż poprawia krążenie krwi, uelastycznia skórę, zmniejsza napięcie mięśniowe, usuwa zbędne produkty przemiany materii, posiada właściwości pobudzające i lecznicze, usprawnia i leczy nabyte wady.

 

  • Twarz, szyja, dekolt 50zł
  • Plecy 60zł
  • Całościowy 120zł
Masaż relaksacyjny 70 zł - 130 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż zmniejsza napięcie skóry i mięśni spowodowane codziennym stresem, uspokaja pracę serca, poprawia krążenie krwi. Spokojny i rytmicznie wykonywany masaż niweluje stres i związane z nim dolegliwości takie jak bóle głowy, depresję, brak koncentracji, ogólne zmęczenie organizmu.

 

  • Plecy 70zł
  • Całościowy 130zł
Masaż bańką chińską 60zł - 100zł

Masaż bańką chińską

Masaż przy pomocy bańki chińskiej, znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne oraz bóle spowodowane wzmożonym napięciem mięśniowym. Przynosi ulgę oraz ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich obszarów i punktów na ciele. Przystawiając bańkę w określonym miejscu ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie oraz bolące stawy.

Masaż bańką chińską powoduje mobilizację sił odpornościowych organizmu, poprawia cyrkulację krwi i limfy.

Już krótkotrwały masaż bańką chińską przynosi dobre efekty rozluźniające.

Masaż bańką chińską wykorzystuje się również do terapii antycellulitowej, modelującej sylwetkę oraz wyszczuplającej.

Próżnia wytworzona przez zassanie tkanki skórnej bańką, stymuluje głębokie warstwy skóry, pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu, co warunkuje jędrność i sprężystość skóry. Rozbijanie tkanki tłuszczowej powoduje rzeźbienie i kształtowanie ciała, a w połączeniu z odpowiednią dietą przynosi rewelacyjne efekty wyszczuplające. Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Masaż bańką chińską pozwala na efektywną walkę z cellulitem. Ilość zabiegów uzależniona jest od stopnia zaawansowania "pomarańczowej skórki".

 

  • Całościowy 100zł
  • Częściowy 60zł