Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Manicure Tytanowy


Manicure tytanowy to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów takich jak manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy. Choć w Polsce ta technika występuje od niedawna, to w USA manicure tytanowy już drugą dekadę cieszy się dużą popularnością. Dzięki niemu dłonie nie tylko pięknie się prezentują, ale także poprawia się ich kondycja – paznokcie stają się zdrowsze dzięki nieinwazyjnemu sposobowi aplikacji oraz zawartych w preparatach składnikach odżywczych.
Manicure tytanowy – efekty:
* naturalna grubość paznokcia
* bez utwardzania w lampie UV
* wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
* tytanową trwałość (od 4 do 6 tygodni)
* bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

 

Cena 75zł

 

 

SNS Manicure Tytanowy to metoda zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli salonów kosmetycznych (osób posiadających działalność gospodarczą) lub będących oddelegowanymi przez pracodawcę (właściciela gabinetu kosmetycznego), którzy odbyli stosowne szkolenie i posiadają certyfikat, potwierdzający nabyte umiejętności.

Jeśli chcesz mieć piękne paznokcie, ale nie wiesz którą metodę stylizacji wybrać, sprawdź czym różni się manicure tytanowy od hybrydowego

 

Dzięki temu będziesz mogła wybrać sposób stylizacji paznokci, który spełni twoje indywidualne oczekiwania!

 

 Manicure tytanowy idealnie sprawdza się w stylizacji ślubnej i daje gwarancję pięknych paznokci w wyjątkowych chwilach jak i na codzień