Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Przedłużanie rzęs


 

Przedłużanie rzęs 120zł-180zł

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs.
 
Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegach stosowane są rzęsy jedwabne różnej długości, grubości i o różnym stopniu podkręcenia, dzięki czemu możesz sama decydować o efekcie jaki chcesz uzyskać. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą jeden do jednego oraz od 2D-8D. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 2 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający. 

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

 Przedłużanie rzęs metodą 1:1 120zł

Przedłuzanie rzęs metodą Volume 4D-8D 180zł

 

 

ł